Öğretmen

Açık Lise Meb Sınav Görevli Ücretleri Ne Zaman Yatacak?

18-19 Mart Açık Lise Meb Sınav Ücretleri Ne Zaman Yatar?

18-19 Mart 2017 tarihlerinde yapılan olan açık lise sınavlarında yapılan AÇIK Öğretim Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi 2. Dönem sınavında görev alan öğretmenlerimizin sınav görevi ücretleri nisan ayında mart ayının ek ders ücretleri ile birlikte ödenecektir.

Sınav görevli ücretleri öğretmenlerimizin kadrolarının bulunduğu okul tarafından bir sonraki ayın ek ders ücret ödeme tarihlerinde hesaplarına beraber yatmaktadır. Okulunuzdaki ilgili idareci (müdür başyardımcısı veya müdür yardımcısı) Mebbis Sınav İşlemleri Modülünden KBS puantajınızı çıkarıp mart ayı ek ders ücreti ile birlikte yapacaklardır. İlgili kısım da KBS ek ders dışı ödemeler seçeneğinde mevcuttur. Dolayısıyla öğretmenler sınav sonrası kendi okullarına sınav görevinde salon başkanı, gözetmen veya yedek gözetmen görevlerini okullarına ayrıca söylemelerine gerek yok.

2017 Meb (Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim Ortaokulu, Teog Mazeret Sınavı, Sınavları Görevli Ücretleri Ne Kadar:

 • Bina Yöneticisi görevli ücreti: 153,75 TL
 • Bina Yöneticisi Yardımcısı görevli ücreti: 137, 56 TL
 • Salon Başkanı görevli ücreti: 133, 51 TL
 • Salon Gözetmeni görevli ücreti: 129,47 TL
 • Bina Yedek Gözetmen ücreti: 115,26 TL
 • Yardımcı Engelli Gözetmen: 161,84 TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy ver)
Loading...

15 Comments

 1. Bir kiside ciksin allah rizasi icin açık lise sinavina gorevli hizmetli personelin parasi ne zaman yatacak soylesin. Hep ogretmen hep ogretmen allah gozlerini doyursun isallah

  Cevapla
 2. En az sınav ücretini alan hizmetli, en çok işi yapan hizmetli, sınav parasını en geç alan hizmetli, sınav parasına daha çok ihtiyacı olan hizmetli, halen yatmadı !!!

  Cevapla
 3. ne sabrı essek gbi temizlik yapuyoz sinavdan önce sinavdan sonra topla yine sil süpür soru kutularini taşi canimiz çikiyo. alnimızin terini emegimizin hakkini istiyoruz. vermesinler gorev ozamn gelsin kim para aliyosa temizlesin

  Cevapla

Yorum Yap