Sınavlar

Ygs Sınavı Ne Zaman Kaç Gün Kaldı?

2018 Ygs Sınavı Ne Zaman, Kaç Gün Kaldı?, 2018 Ygs Geri Sayım

[wpdevart_countdown text_for_day=”Gün” text_for_hour=”Saat” text_for_minut=”Dak.” text_for_second=”San.” countdown_end_type=”date” end_date=”11-03-2018 10:00″ start_time=”1491423635″ end_time=”0,1,1″ action_end_time=”hide” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ countdown_type=”circle” font_color=”#0000D9″ button_bg_color=”#3DA8CC” circle_size=”70″ circle_border=”5″ border_radius=”8″ font_size=”20″ countdown_font_famaly=”monospace” animation_type=”none” ][/wpdevart_countdown]

2018 YGS Ne Zaman Yapılacak: 11 Mart 2018 Saat:10:00

2018 YGS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak: 28 Mart 2018

2018 YGS Sınavı için Başvuru Tarihleri: 3 Ocak-17 Ocak 2018

2018 yılında yapılacak olan Ygs sınavına ne kadar kaldı, Ygs ne zaman kaç gün kaldı gibi sorular her gün milyonlarca gencimiz tarafından sorulmakta ve kafalarda çok yer kaplamaktadır.

YGS TAHMİNİ PUAN HESAPLAMA BURADA

Ygs liseyi bitirip üniversiteye adım atmayı hedefleyen, Ösym tarafından yapılan ve 2018 yılında da yaklaşık bir milyon altı yüz bin gencimiz için bir bakıma hayatını yönlendirecek olan sınavların ilki beklide en önemlisidir.

Çoğu gencimizin hayali Ygs ile başlar Ygs ile biter. Bizden size tavsiye, bu sınavı değil her sınavı hayatımızın minik bir aşaması olarak görün ve çok da büyütmeyin gözünüz de. Evet kazanmanız sizin için çok önemli ve belki de bu sınav ile tüm hayatınız değişecek. Yeni arkadaşlıklar, yeni bir ortam, yeni bir şehir, yeni bi bakış açısı olacak.

LYS SINAVINA KALAN ZAMAN BURADA

Ygs sınavına ne kadar kaldığından çok, sizin Ygs sınavına zihnen ve psikolojik olarak ne kadar hazır olduğunuz önemlidir. Ygs sınavı bilgiden çok yorumlamayı ölçen bir sınavdır. Bol bol deneme çözün sınava kadar. Arkadaşlarınızla gezin eğlenin, ailenizle vakit geçirin. Yani tamamen kendinizi dış dünyaya kapamayın. Burada anne ve babalara da çok önemli görevler düşüyor. Kendimden örnek veriyim; Yıl 2000 o zaman tek sınavlı sistem var, yani Öss ve ben o gece uyuyamadım. İçim içimi yiyor kafam karmakarışık ve tek bir uyku damlacığı yok. Keşke benim annem ve babam biraz konuşsaymış biraz gerginliğimi alsalarmış diyorum bu yazıyı yazarken, o yüzden hepinizi anlayabiliyorum.

Neyse bir şekilde uyudum ve sabah kalktım tek başıma gittim ve diğer günlerden bir fark yoktu benim için bitirdim çıktım. İstediğim üniversite ve bölüme girdim çok şükür. İnşallah hepiniz ayrı ayrı istediğiniz bölümleri kazanırsınız.

Lys sınavına girmenin ilk şartı olan puanları hepinizin alması dileklerimizle Ygs geri sayım sayacımız çalışsın ama sizler daha çok çalışın.

Bu yazımız da Ygs kaç gün kaldı, ygs ne zaman, ygs sayacı ygs geri sayım, üniversite sınavı 1.aşama gibi konularda yaşanmış olaylarla örnekler verdik.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy ver)
Loading...

11
Kimler Neler Demiş?

6 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Tuğçe

Arkadaşlar çok heyecanliyim ygs benim için çok önemli nasıl yenerim heyecanımı?

buse

Arkadaşlar heyecana gerek yok, ygs sınavına benim gibi iyi hazırlanın heyecan yapmayın en az 100 net görürsünüz..

CABBAR

heyecan yapmayın misal ben 149 net yaptım çok kasmayın

Nazlı

Hmm neden

nehir

Heycan yapilmayacak gibi degil insanlarin kaderi bir sinava bagli oda YGS 😈😬😠

cagla

İnsanların kaderi ygs ye baglı değil yanlış düşünüyorsun

Deniz

Ygs’ye bağlı değilse neye bağlı peki ?

Anonim

lys ye

sabri

ygs’yi geçmeden lys’ye girebiliyormusun

xxx

hayır

esra

ygsye biz çalışalım adamlar kopyayla götürsünler